ببینید؛ یکی از ربات های 6 Armored Core به الدن رینگ آمد!

به گزارش وبلاگ اطلس وب، یک مادساز اخیرا در اقدامی عجیب و غریب و در نوع خود جالب، یکی از مکاهای Armored Core 6 را به بازی الدن رینگ اضافه نموده است.

ببینید؛ یکی از ربات های 6 Armored Core به الدن رینگ آمد!

این مادساز که با نام Zullie the Witch شناخته می گردد، یک دیتا ماینر بازی های استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) و به خصوص سری سولز محصوب می گردد که کارهای جالبی با این بازی ها انجام می دهد. از طرفی این واقعیت که بیشتر بازی های فرام سافتور از زمان از زمان Armored Core 4 در سال 2006 بر روی یک موتور داخلی ساخته شده اند و از نظر تئوری فایل های آن ها با یکدیگر سازگار می شوند، اجازه می دهد تا سطح بی سابقه ای از مادهای مختلف را داشته باشیم. با این حال یکی از جاه طلبانه ترین مادهای اخیر، یک ربات جنگی کامل و تقریبا 10 متری از Armored Core 6 را به اثر فانتزی و قرون وسطایی الدن رینگ منتقل می نماید.

طراح این ماد، این کار را بیشتر برای مقایسه مکاهای بازی ذکر شده با باس های بزرگ الدن رینگ انجام داده و ربات ذکر شده قابل کنترل نیست. در واقع این ربات هیچ انیمیشنی ندارد و شما به هیچ وجه نمی توانید با آن تعامل داشته باشید. همانطور که ذکر شد، از آنجایی که هر دو بازی موتور توسعه یکسانی دارند، این فرآیند امکان پذیر شده است.

لازم به ذکر است که این موضوع نباید به عنوان نشانه ای در نظر گرفته گردد که Zullie میخواهد یک ربات قابل کنترل را به الدن رینگ وارد کند. حتی اگر ششمین نسخه از سری مکا محور فرام سافتور و جدیدترین اثر سولزلایک آن ها موتور یکسانی در بطن خود داشته باشند، یک ماد در این مقیاس پروژه بزرگی خواهد بود که زمان و بودجه فراوانی احتیاج دارد.

با این حال این یک نشانه امیدوارکننده محسوب شده که نشان می دهد پتانسیل زیادی در فناوری مشترک بین هر دو بازی وجود دارد. در هر صورت زمان نشان خواهد داد که آیا مادسازان تارنیشد داستان را به خلبان های مکاها تبدیل خواهند کرد یا خیر، اما تماشا رویای حرکت در اطراف Altus Plateau در یک ماشین زرهی و پرتاب موشک به سمت سربازان Leyndell یا حتی مبارزه با مالنیا ضرری ندارد. در ادامه می توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: PCGamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "ببینید؛ یکی از ربات های 6 Armored Core به الدن رینگ آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ یکی از ربات های 6 Armored Core به الدن رینگ آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید