این افراد علاقه ای به آیفون ندارند

به گزارش وبلاگ اطلس وب، زومیت نوشت: یک نظرسنجی نشان می دهد که کاربران جوان (خصوصا آمریکایی ها) نقش پررنگی در موفقیت اپل دارند.

این افراد علاقه ای به آیفون ندارند

اپل محبوبیت زیادی بین کاربران صنعت موبایل دارد، خصوصا در بازار ایالات متحده. مدت ها است که گزارش های مختلف به دستگاه های محبوب اپل مثل آیفون و مک بوک اشاره می نمایند، اما معمولا شاهد آنالیز بازه سنی مشتریان این شرکت نیستیم.

نظرسنجی جدیدی از سوی مؤسسه CIRP نشان می دهد که آیفون را معمولا کاربران جوان استفاده می نمایند و افراد مسن علاقه زیادی به گوشی های اپل ندارند.

مطابق داده های CIRP، بالغ بر 22 درصد از کاربران آیفون بین 18 تا 24 درصد سن دارند. سن 27 درصد از مشتریان آیفون بین 25 تا 34 سال و سن 23 درصد از آن ها بین 35 تا 44 سال است. این آمار به طور مشابه برای آیپد نیز دیده می گردد. محبوبیت کامپیوترهای سری مک در بین کاربران جوان حتی بیشتر است.

بیشترین تعداد کاربران آیفون، آیپد و مک، افرادی هستند که سن شان بین 25 تا 34 سال است. این بازه سنی 27 درصد از کاربران آیفون، 28 درصد از کاربران آیپد و 31 درصد از کاربران مک را شامل می گردد.

این آمار نشان می دهد که افراد جوان نقش پررنگی در درآمدزایی اپل دارند، اما این شرکت همچنان بخشی از درآمدش را به وسیله افراد مسن تر کسب می نماید.

تقریبا 70 درصد از تمامی کاربران اپل زیر 45 سال سن دارند. در گزارش های متعدد شنیده بودیم که آمریکایی های جوان یکی از بزرگ ترین عوامل موفقیت اپل هستند. تعداد افراد بالای 45 سال که از آیفون، آیپد و مک استفاده می نمایند چندان زیاد نیست.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "این افراد علاقه ای به آیفون ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این افراد علاقه ای به آیفون ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید