اعدام برای قاتل دختری که جسدش گم شد

به گزارش وبلاگ اطلس وب، پسر جوانی که 6 سال قبل به اتهام قتل دختر مورد علاقه اش بازداشت و سپس به قصاص محکوم شد قرار بود صبح روز چهارشنبه - امروز- پای چوبه دار برود.

اعدام برای قاتل دختری که جسدش گم شد

به گزارش آرمان که در زمان قتل 17 سال داشت در یک سفر تفریحی به آنتالیای ترکیه با غزاله که او نیز همراه خانواده اش به ترکیه آمده بود آشنا شد. این ارتباط محبت آمیز در تهران نیز ادامه یافت تا اینکه بعد از مدتی غزاله به آرمان گفت میخواهد برای ادامه تحصیل و زندگی به خارج از کشور برود.

پایان روز 12 بهمن سال 92 غزاله از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. خانواده اش موضوع را به پلیس خبر دادند. در فرایند تحقیقات و در آنالیز آخرین تماس های غزاله مأموران به پسر جوانی مشکوک شدند که غزاله قبل از ناپدید شدن چندباری با او تماس گرفته بود.

آرمان و غزاله ساعتی قبل از دیدارشان، 13 پیغامک و یک تماس تلفنی با هم داشتند و آرمان به عنوان آخرین کسی که غزاله را دیده بود برای تحقیق و بازپرسی فراخوانده شد. اما پایان این پسر دانش آموز لب به اعتراف گشود و در حالی که قتل را پذیرفت، گفت: غزاله می خواست دوستی مان را تمام کند و به خارج برود سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و او را کشتم.

اما یک سال بعد وقتی آرمان در دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد، قتل را انکار کرد و گفت: آن روز من از مدرسه به خانه آمده بودم غزاله پیغام داد که می خواهد مرا ببیند به او گفتم پدر و مادرم در خانه نیستند و او می تواند بیاید. غزاله آمد و با هم درمورد کار و مسافرت حرف زدیم. گفت: می خواهم برای ادامه تحصیل از ایران بروم من هم سوئد را به او پیشنهاد دادم و گفتم در تماس های بعدی اطلاعات کامل تر را می دهم.

غزاله را تا جلوی در خانه بدرقه کردم، اما همین که در را بستم صدای افتادنش را روی پله ها شنیدم.

وقتی بالای سرش رفتم نفس نمی کشید. از ترس پدر و مادرم جنازه را به داخل خانه آوردم. فرش ها را کنار زدم و با دست خونی میله بارفیکس را برداشتم و به گوشه ای از اتاق پرتاب کردم. بعد جسد را با یک لایه پلاستیک پوشاندم و در چمدانی که از انباری خانه آورده بودم گذاشتم و آن را به نخستین سطل زباله نزدیک خانه مان در میرداماد انداختم. بعد آمدم و لکه های خون روی پله ها و داخل را شستم.

هر چند با گذشت 6 سال از این ماجرا پلیس هنوز نتوانسته جسد غزاله را پیدا کند، اما دادگاه با توجه به شواهد و مدارک و درخواست پدر و مادر غزاله مبنی بر قصاص آرمان، پایان وی را به قصاص محکوم کرد.

پس از تأیید حکم در دیوان عالی کشور پایان قرار شد تا آرمان صبح چهارشنبه برای اجرای حکم پای چوبه دار رود. این در حالی است که پسر جوان بار ها از خانواده غزاله طلب عفو و بخشش نموده و حتی در این مدت توانسته در زندان به درس خود ادامه دهد و تا مقطع فوق لیسانس پیش برود.

همچنین با توجه به شرایط خانوادگی آرمان و پدرش که از استادان دانشگاه است در این مدت افراد زیادی از جمله هنرمندان و نیکوکاران و انجمن های مردم نهاد با مراجعه به خانواده غزاله سعی کردند تا پدر و مادر این دختر را راضی نمایند از اعدام آرمان چشم پوشی نموده و وی را ببخشند.

منبع:ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعدام برای قاتل دختری که جسدش گم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعدام برای قاتل دختری که جسدش گم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید