جام جهانی کشتی فرنگی لغو شد ، کوشش ایران برای بازگرداندن میزبانی

به گزارش وبلاگ اطلس وب، کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در ایران را لغو کرد.

جام جهانی کشتی فرنگی لغو شد ، کوشش ایران برای بازگرداندن میزبانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی روز یکشنبه (3 آذر) جلسه ای را در استانبول ترکیه برگزار کرد که در پی آن برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2019 در تهران را به دلیل آنچه بروز اتفاق های اخیر در ایران خوانده به حالت تعلیق درآورد. اتحادیه جهانی کشتی مدعی شده کشورهای ژاپن و مجارستان اعلام نموده اند از حضور در جام جهانی تهران خودداری خواهند کرد.

بنا بر اعلام اتحادیه جهانی کشتی، این تصمیم بر اساس توصیه بعضی کشورها و برای جلوگیری از بروز هر گونه اتفاق احتمالی برای ورزشکاران گرفته شده است. رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2019 قرار بود روزهای پنجشنبه و آدینه این هفته به میزبانی سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردد.

در پی لغو میزبانی تهران از رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی، سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید نمود ریاست فدراسیون در پی آن است میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی را به ایران بازگرداند. حسن رنگرز در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه این تصمیم خارج از اراده فدراسیون کشتی بوده، گفت: ما هزینه های زیادی را برای میزبانی خوب و شایسته از این رقابت ها متحمل شده ایم و رئیس فدراسیون کشتی به شدت پیگیر است با رایزنی های مختلف بتواند میزبانی را به ایران بازگرداند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جام جهانی کشتی فرنگی لغو شد ، کوشش ایران برای بازگرداندن میزبانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی کشتی فرنگی لغو شد ، کوشش ایران برای بازگرداندن میزبانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید