این مکمل غذایی برای کاهش وزن معجزه می نماید

به گزارش وبلاگ اطلس وب، سه مکمل و ویتامین وجود دارد که می توانند کاهش وزن را تا 500 درصد افزایش دهند. افرادی که از این مکمل ها و ویتامین ها استفاده کردند در بعضی موارد توانستند بدون ایجاد تغییرات دیگری در سبک زندگی، وزن خود را کاهش دهند.

این مکمل غذایی برای کاهش وزن معجزه می نماید

به گزارش ایسنا به نقل از سایکولوژی نیوز، مصرف مکمل اینولین، مکمل ویتامین D و نوشیدن شیر کم چرب هر کدام به طور مکرر با کاهش وزن مرتبط هستند. نتایج تحقیق نشان داده است که اینولین، فیبر طبیعی موجود به عنوان مکمل، می تواند کاهش وزن را چهار برابر کند. اینولین فیبری است که به طور طبیعی در بسیاری از غذاها از جمله تره فرنگی، گندم، پیاز، موز و مارچوبه یافت می گردد.

تا به امروز نتایج تحقیقات به طور مکرر نشان دادند که مصرف مکمل ویتامین D با کاهش وزن مرتبط است. افرادی که ویتامین D مصرف می نمایند بدون رژیم غذایی یا تغییر سبک زندگی وزن خود را کاهش می دهند.

بعلاوه با افزودن رژیم غذایی و ورزش به سبک زندگی خود می توانید به افزایش بیشتر کاهش وزن یاری کنید.

نتایج تحقیقات نشان می دهد که نوشیدن روزانه سه فنجان شیر کم چرب نیز می تواند کاهش وزن را دو برابر کند.

زنان چاق و دارای اضافه وزن در این مطالعه زمانی که هر روز یک و نیم پیمانه شیر کم چرب می نوشیدند، در مدت هشت هفته 10 پوند وزن کم کردند.

پروفسور گری فراست، یکی از محققان این تحقیق در خصوص اینولین و کاهش وزن گفت: این نتایج از این جهت دلگرم نماینده هستند که نشان می دهند این مکمل غذایی بالقوه، زمانی که با ورزش ترکیب گردد، می تواند به افراد یاری کند تا ذخایر چربی خود را سریع تر بسوزانند، اشتها را کاهش دهند و در درازمدت به رسیدن به وزن سالم یاری نمایند.

علاوه بر این، اینولین به طور طبیعی در بسیاری از غذاها از جمله گندم، تره فرنگی، موز و مارچوبه یافت می گردد. فیبر به بدن یاری می نماید تا سریعتر چربی بسوزاند و هوس خوردن غذاهای پرکالری را کاهش می دهد.

محققان در خصوص ارتباط بین کاهش وزن و شیر کم چرب اظهار کردند: نتایج ما نشان داد که مصرف شیر کم چرب تاثیر مفید رژیم غذایی با محدودیت انرژی را بر چاقی مرکزی و عمومی افزایش می دهد بنابراین می توان رژیم غذایی غنی از کلسیم لبنی را در افراد چاق امتحان کرد.

محققان در خصوص ویتامین شرح دادند که یافته های این تحقیق کارآزمایی بالینی دوسوکور در زنان چاق و دارای اضافه وزن 20 تا 40 ساله نشان داد، مکمل ویتامین D با دوز 50هزار IU/w به مدت 6 هفته به طور قابل توجهی میانگین شاخص توده بدنی (BMI) و وزن را کاهش داد، از طرفی سطح ویتامین D این افراد را در مقایسه با گروه کنترل به طور قابل توجهی افزایش داد.

منبع: فرارو

به "این مکمل غذایی برای کاهش وزن معجزه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مکمل غذایی برای کاهش وزن معجزه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید