چالش جهانی فناوری اطلاعات: سفر ال جی به سوی دنیایی بهتر

به گزارش وبلاگ اطلس وب، ال جی با درک مسئولیت خود به عنوان یک شهروند شرکتی در ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه، از سال 2011 میزبان برنامه چالش جهانی فناوری اطلاعات برای جوانان دارای معلولیت (GITC) بوده و مهارت ها و قابلیت های IT جوانان را تقویت و به آنها در دنیای واقعی یاری می نماید.

چالش جهانی فناوری اطلاعات: سفر ال جی به سوی دنیایی بهتر

بیایید نگاهی به تاریخچه GITC بیندازیم و این که چگونه به برنامه بین المللی تبدیل شده و اکنون برای افزایش دسترسی جوانان دارای معلولیت از سراسر دنیا است.

چالش دنیای فناوری اطلاعات چیست؟

چالش دنیای فناوری اطلاعات برای جوانان دارای معلولیت (GITC) پروژه ای است برای تقویت قابلیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات جوانان دارای معلولیت، ایجاد پایه ای برای پیشرفت اجتماعی و بهبود آگاهی از دسترسی دیجیتال برای جوانان دارای معلولیت از سراسر دنیا.

چگونه همه چیز شروع شد؟

GITC در سال 1992 در کره با هدف کاهش شکاف دیجیتالی برای افراد دارای معلولیت شروع شد. از آن موقع، GITC به جوانان دارای معلولیت در سراسر دنیا توسعه یافته است تا مشارکت آنها را در جامعه ارتقا دهد.

سفر به سوی دنیای بهتر

از سال 2011 ، GITC به یک رقابت بین المللی تبدیل شده است و در کشورهای در حال توسعه میزبانی می گردد. هدف آن از بین بردن شکاف دیجیتال، تبعیض اجتماعی و بعلاوه فقری است که جوانان دارای معلولیت در سراسر دنیا با آن روبرو هستند.

منبع: فوت و فن

به "چالش جهانی فناوری اطلاعات: سفر ال جی به سوی دنیایی بهتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش جهانی فناوری اطلاعات: سفر ال جی به سوی دنیایی بهتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید