شکایت نساجی از شهرخودرو و حسن جعفری

به گزارش وبلاگ اطلس وب، باشگاه نساجی مدعی شد که حسن جعفری بازیکن این تیم بوده و قراردادش با تیم فوتبال شهر خودرو غیرقانونی است.

شکایت نساجی از شهرخودرو و حسن جعفری

به گزارش وبلاگ اطلس وب، باشگاه نساجی با انتشار اطلاعیه ای اعلام نموده است:

بر کسی پوشیده نیست که انتقال یک بازیکن بین دو باشگاه، صرف توافق بازیکن و باشگاه خواستار کفایت نمی کند و توافق باشگاه فعلی بازیکن هم لازم و لازم است تا قراردادی سه جانبه منعقد گردد. در غیر این صورت هر قراردادی فی مابین غیرقانونی و بی اعتبار است. بر همین اساس حسن جعفری تحت قرارداد باشگاه نساجی مازندران بوده و این قرارداد اخیرش با شهر خودرو غیرقانونی است.

لازم به شرح است: در یکی از بندهای قرارداد چند بازیکن نساجی اشاره شده بود که در صورت عدم دریافت 50 درصد از مبلغ قرارداد تا خاتمه نیم فصل اول، بازیکن می تواند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کند. این در حالی است که باشگاه نساجی پیش از خاتمه نیم فصل به دلیل اینکه بعضی از بازیکنان با وسوسه دلالان و بعضی باشگاه ها قصد جدایی داشتند از اخذ چک یا دادن شماره حساب بانکی خود امتناع کردند. متأسفانه بعضی از این بازیکنان حتی حساب خود را برای عدم دریافت پول از نساجی بستند! بنابراین باشگاه نساجی مازندران ضمن در جریان گذاشتن متولیان امر با هماهنگی و دستور سازمان لیگ و آقای فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل وانتقالات چک های این بازیکنان در همان زمان تحویل کمیته محترم تعیین شرایط داد.

عجیب است که حسن جعفری با وجود تماس تلفنی آقای جمشید نورشرق، رئیس محترم کمیته تعیین شرایط فدراسیون فوتبال از دریافت چک باشگاه نساجی مازندران از این کمیته امتناع ورزیده که دلیل آن امروز تعیین شده است.

در پی وقوع این رفتار غیرحرفه ای، باشگاه نساجی وظیفه خود می داند ضمن شکایت رسمی از باشگاه شهرخودرو، شکایت خود را از این بازیکن نیز به محاکم فوتبالی ارائه دهد.

باشگاه نساجی مازندران که همچون شهر خودرو توسط بخش خصوصی اداره می گردد توقع بیشتری از باشگاه مشهدی داشت. انتظار می رفت باشگاه شهرخودرو به عنوان یک تیم خصوصی شرایط باشگاه نساجی مازندران را بهتر از سایر تیم ها درک نموده و برای جذب بازیکن از راه قانونی و تعامل وارد می شد. چه بسا در این صورت ما نیز آماده همکاری و تعامل بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکایت نساجی از شهرخودرو و حسن جعفری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت نساجی از شهرخودرو و حسن جعفری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید