رونالدو: بعد از فوتبال می خواهم درس بخوانم و هنرپیشه شوم

به گزارش وبلاگ اطلس وب، کریستیانو رونالدو برنامه هایی که برای دوران بازنشستگی اش در سر دارد را بیان نمود.

رونالدو: بعد از فوتبال می خواهم درس بخوانم و هنرپیشه شوم

به گزارش وبلاگ اطلس وب، کریستیانو رونالدو می گوید می خواهد 6 سال دیگر به دوران بازیگری اش ادامه دهد و پس از آن وارد حرفه ای دیگر شود.

مهاجم 34 ساله یوونتوس که به شهر دبی سفر کرده تا برای ششمین بار جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان را در مراسم گلوب ساکر کسب کند، گفت: من هرگز در دوران بازیگری ام فصل بدی نداشته ام. همیشه برای روبه رو شدن با چالش ها آماده بوده ام و همیشه برای کسب پیروزی انگیزه داشته ام.

رونالدو افزود: بازنشستگی؟ زمانی که بدنم دیگر جواب ندهد و نتوانم به شیوه ای مناسب تمرینات را انجام دهم، آن زمان دیگر باید بازنشسته شوم. چندین سال پیش، سن ایده آل برای بازنشسته شدن 30 تا 32 سالگی بود اما الان می بینیم که بعضی بازیکنان تا 40 سالگی هم بازی می کنند.

ستاره پرتغالی بانوی پیر درباره برنامه هایش برای پس از بازنشستگی هم گفت: زمانی که بازنشسته شوم، دوست دارم تحصیلاتم را از سر بگیرم. می خواهم با جدیت و تمرکز شروع به درس خواندن کنم تا فهم و بینشم را افزایش دهم، چون متأسفانه چیزهایی که تا الان یاد گرفته ام نمی توانند به همه سؤالاتی که در ذهنم نقش می بندند، پاسخ دهند. یک چیز دیگر هم که برایم جذابیت دارد و دوست دارم امتحانش کنم، ایفای نقش در یک فیلم است.

کریستانو رونالدو که تابستان سال 2018 به یوونتوس پیوستن تا تابستان سال 2022 با این تیم قرارداد دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونالدو: بعد از فوتبال می خواهم درس بخوانم و هنرپیشه شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: بعد از فوتبال می خواهم درس بخوانم و هنرپیشه شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید