پیگیری خلع ید کیسون از قطار شهری اهواز

به گزارش وبلاگ اطلس وب، شهردار اهواز از پیگیری خلع ید شرکت کیسون از پیمانکاری پروژه قطار شهری اهواز اطلاع داد.

پیگیری خلع ید کیسون از قطار شهری اهواز

به گزارش وبلاگ اطلس وب، موسی شاعری در جمع وبلاگ اطلس وب با اشاره به گذشت مهلت ضرب الاجل 72 ساعته جهت اعلام آمادگی شرکت کیسون پیمانکار پروژه قطار شهری اهواز برای اجرا یا عدم اجرای کار و مدت 10 روزه برای شروع اجرای کار، در خصوص آخرین تصمیمات برای این پروژه، اظهار کرد: قرارداد پروژه قطار شهری اهواز پیچیده است و به گونه ای نیست که بخواهیم تصمیمات فوری و احساسی بگیریم.

شهردار اهواز اعلام کرد: همه مراحل حقوقی طی شده است و تصمیمی جهت تامین منافع مردم اتخاذ خواهد شد و در چند روز آینده تصمیم نهایی در این زمینه اعلام می گردد.

وی اضافه نمود: صحبت های مفصلی در شورای سازمان قطار شهری اهواز با شرکت کیسون به عنوان پیمانکار پروژه قطار شهری اهواز داشتیم. موضع ما در خصوص شرکت کیسون همان موضع قبل است. اعلام نموده ایم که شرکت کیسون باید کار را ادامه دهد و اگر کار را انجام ندهد مراحل خلع ید شرکت دنبال می گردد که این مراحل پیگیری شده و اکنون در گام آخر هستیم.

شهردار اهواز گفت: طی روزهای آینده، یا قرارداد با شرکت کیسون فسخ می گردد و به دنبال پیمانکار جدید می رویم یا شرکت کیسون به ما تعهد جدی اجرایی ملموس می دهد و کار را شروع می نماید تا در عمل شاهد اجرای کار باشیم.

شاعری در خصوص صحبت های مطرح شده مبنی بر اینکه سفارش هایی مبنی بر عدم خلع ید شرکت کیسون مطرح شده است، اعلام کرد: این صحبت ها صحت ندارد و هیچ سفارشی وجود نداشته است. شهرداری اهواز مسیری که با شرکت کیسون رفته را تا پایان طی می نماید.

شهردار اهواز ادامه داد: نمایندگان شرکت کیسون مذاکرات متعددی با شهرداری اهواز داشتند و ما به دنبال این هستیم که از حقوق مردم دفاع کنیم و بهترین تصمیم را بگیریم و شهرداری اهواز زیر هیچ فشاری نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیگیری خلع ید کیسون از قطار شهری اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری خلع ید کیسون از قطار شهری اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید