واکنش متیس به اظهارات ترامپ: من در تیم او هستم ، درباره ترک وزارت دفاع صحبتی نکرده ایم ، هرگز در یک حزب سیاسی ثبت نام نکرده ام؛ رویکرد من دوحزبی است

به گزارش وبلاگ اطلس وب، پس از آنکه رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه روز یکشنبه خود گفت که وزیر دفاع ممکن است از کابینه برود، رئیس پنتاگون امروز (سه شنبه) تاکید نمود که در تیم رئیس جمهوری آمریکاست.

واکنش متیس به اظهارات ترامپ: من در تیم او هستم ، درباره ترک وزارت دفاع صحبتی نکرده ایم ، هرگز در یک حزب سیاسی ثبت نام نکرده ام؛ رویکرد من دوحزبی است

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در مسیرش به سمت ویتنام به خبرنگاران گفت: من در تیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا هستم. ما هرگز درباره ترک این سمت از سوی من صحبت نکرده ایم. ما به وظایف خود ادامه می دهیم.

ماتیس از زمان صحبت های ترامپ با وی صحبتی در این باره نکرده است.

ترامپ در مصاحبه روز یکشنبه خود با شبکه خبری سی.بی.اس ماتیس را یک دموکرات خوانده بود.

ماتیس در پاسخ به سوالی درباره وابستگی سیاسی خود سکوت کرد اما بر این مساله تاکید نمود که هرگز در یک حزب سیاسی ثبت نام نکرده است.

وی ادامه داد: رویکرد من دو حزبی است و اصل آن دفاع از آمریکاست. این دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهوری از من خواسته است و من مشتاقانه آن را انجام می دهم.

منبع: انتخاب

به "واکنش متیس به اظهارات ترامپ: من در تیم او هستم ، درباره ترک وزارت دفاع صحبتی نکرده ایم ، هرگز در یک حزب سیاسی ثبت نام نکرده ام؛ رویکرد من دوحزبی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش متیس به اظهارات ترامپ: من در تیم او هستم ، درباره ترک وزارت دفاع صحبتی نکرده ایم ، هرگز در یک حزب سیاسی ثبت نام نکرده ام؛ رویکرد من دوحزبی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید