معاون سابق آذری جهرمی برای شرکت در انتخابات دوریازدهم مجلس ثبت نام کرد

به گزارش وبلاگ اطلس وب، سومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامیر ستاد انتخابات وزارت کشور شروع شده و تا ساعت 18 امروز ادامه خواهد داشت.

معاون سابق آذری جهرمی برای شرکت در انتخابات دوریازدهم مجلس ثبت نام کرد

به گزارش خبرنگارسیاسی وبلاگ اطلس وب،مستقر در وزارت کشور سومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح در ستاد انتخابات و فرمانداری های سراسر کشور شروع شده و تا ساعت 18 امروز ادامه خواهد داشت.

فرآیند ثبت نام از داوطلبان یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دیروز با ابلاغ دستور وزیر کشور به فرمانداران شروع شد و بناست تا روز شنبه 16 آذر در 208 فرمانداری، مرکز حوزه انتخابیه و ستاد ثبت نام وزارت کشور از نامزد های این انتخابات ثبت نام به عمل آید.

بر اساس این گزارش از صبح امروز تا این لحظه ارسلان فتحی پور نماینده مردم شهرستان های کلیبر، خدآفرین و هوراند در مجالس هشتم و نهم با حضور در ستاد انتخابات کشور برای داوطلبی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

براساس این گزارش، سید اسماعیل موسوی شب گذشته (11 آذر) در جمع وبلاگ اطلس وب با اشاره به آمار ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در انتها دومین روز ثبت نام گفت: تا ساعت 18 و 30 دقیقه امروز،1844نفر مجموعا در دو روز گذشته ثبت نام نموده اند که از این تعداد 11درصدخانم و 89درصد آقایان هستند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: از مجموع داوطلبانی که ثبت نام نموده اند، 3/3 دارای تحصیلات حوزو ی، 12/8 دکتری،76/8 کارشناسی ارشد و 7/1 لیسانس و کمتر از لیسانس بوده اند. کمترین تعداد داوطلبان ثبت نامی تا کنون از استان کهگیلویه و بویر احمد با 9نفر است.

رئیس مرکز توسعه الکترونیک وزارت کشورازفرآیند ثبت نام در ستاد انتخابات بازدید کرد

امیر شجاعان رئیس مرکز توسعه الکترونیک وزارت کشور، دقایقی پیش از ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور بازدید کرد و به صورت میدانی در جریان فرآیند نام نویسی داوطلبان نهاده شد.

رئیس پیشین سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون سابق آذری جهرمی ثبت نام کرد

نصرالله جهانگرد معاون پیشین وزیر ارتباطات و رئیس پیشین سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در ستاد انتخابات کشور مستقر در وزارت کشور، برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

ثبت نام استاندار پیشین کرمانشاه

حجت الله دمیاد استاندار کرمانشاه در دولت نهم و مشاور عالی وزیر کشور و مدیرکل امنیتی این وزارت خانه در دولت دهم، امروز سه شنبه با حضور در ستاد انتخابات کشور، برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمانشاه نام نویسی کرد.

نماینده دوراول مجلس که تنها یکسال با سن قانونی برای نمایندگی فاصله دارد هم ثبت نام کرد

کامل عابدین زاده نماینده اولین دوره مجلس شورای اسلامی که تنها یک سال با سن قانونی برای نمایندگی در مجلس فاصله دارد، درحوزه انتخابیه وزارت کشور ثبت نام کرد.

جلالیان نماینده دورهشتم برای مجلس یازدهم ثبت نام کرد

عسگر جلالیان نماینده پیشین مردم شهرستان های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس هشتم و معاون پیشن دانشگاه پیغام نور با حضور در ستاد انتخابات کشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه ثبت نام کرد.

علیرضا دهقان برای شرکت در انتخابات دوریازدهم مجلس ثبت نام کرد

علیرضا دهقان نماینده مردم شهرستان های ایذه و باغملک در مجلس هشتم امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور، برای داوطلبی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لنجان ثبت نام کرد.

دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین ثبت نام کرد

سید ابوالقاسم رئوفیان دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین برای ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد ستاد انتخابات کشور شد.

همچنین محمدرضا امیری کهنوج نماینده دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رودبار جنوب، فاریاب، قلعه گنج، منوجان و کهنوج (استان کرمان) با حضور در ستاد انتخابات کشور برای داوطلبی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

این خبر در حال تکمیل است...

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معاون سابق آذری جهرمی برای شرکت در انتخابات دوریازدهم مجلس ثبت نام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون سابق آذری جهرمی برای شرکت در انتخابات دوریازدهم مجلس ثبت نام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید