فونسکا: به دست نیاوردن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، ناکامی نیست، انتظار یک بازی سخت را دارم

به گزارش وبلاگ اطلس وب، پائولو فونسکا معتقد است تیمش در حال حاضر در سال صفر قرار گرفته است.

فونسکا: به دست نیاوردن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، ناکامی نیست، انتظار یک بازی سخت را دارم

به گزارش وبلاگ اطلس وب، پائولو فونسکا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لچه در هفته جاری رقابت های سری A ایتالیا از شرایط خوب رقیب و شرایط تیم پایتخت ایتالیا سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال رم در این باره گفت: لچه با کسب 3 برد پیاپی به شدت باانگیزه است. آنها فوتبال خوبی به نمایش می گذارند و سعی در حفظ توپ و بازیسازی از عقب زمین دارند. با این نگرش انتظار داریم مقابل آنها به مشکل بخوریم اما امیدواریم بازی سختی نگردد.

او در ادامه اضافه کرد: می توانیم 2 تا 4 بازیکن را نسبت به بازی با خنت، عوض کنیم. زمان کافی برای ریکاوری نداشتیم بنابراین استفاده از سیستم چرخشی طبیعی است. کولاروف مقابل لچه بازی خواهد نمود. در این مقطع سخت باید به جای تمرکز روی اشتباهات خود، به توانایی ها و کارهای مثبتی که انجام دادیم، فکر کنیم. شرایط سخت برای هر بازیکنی پیش می آید و اکنون پلگرینی دچارش شده است. لورنزو باید دلیل اینکه خوب بازی نمی کند را متوجه گردد. اینکه اشتباهش چیست را برای او شرح دادم. حالا به خود او بستگی دارد این موضوع را درک کند. وظیفه دارم به بازیکن خوب تیمم بازی بدهم. بسیار مهم است لورنزو، اعتماد مرا حس کند و نشان بدهد در کوشش است تا اوضاع را بهتر کند. در حال حاضر اگر پلگرینی را از ترکیب دور کنیم، کمکی به او ننموده ایم.

فونسکا در انتها اضافه کرد: این همان تیمی است که در ابتدای فصل، عملکرد بسیار خوبی داشت بنابراین بازیکنان توانایی خود را از دست نداده اند. تازه در آغاز کارمان هستیم.همه چیز تغییر نموده و رم در سال صفر روزگار می گذراند. کلوپ در اولین فصل حضورش در لیورپول به رتبه هشتم رسید و اکنون با او بهترین تیم دنیا است. به لاتزیو و آتالانتا نگاه کنید که درحال انجام کارهای فوق العاده ای هستند. اینزاگی و گاسپرینی چند سال است راهنمایی تیمشان را برعهده دارند؟ مثال های دیگری هم وجود دارد. همواره به مسائل، مثبت نگاه می کنم. قرار دریافت در جمع 4 تیم بالای جدول هنوز امکان پذیر است اما اگر پیروز به کسب سهمیه نشویم، این موضوع نمی تواند شکست یا ناکامی تلقی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فونسکا: به دست نیاوردن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، ناکامی نیست، انتظار یک بازی سخت را دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فونسکا: به دست نیاوردن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، ناکامی نیست، انتظار یک بازی سخت را دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید