ردنپ: مورینیو برای حل مسائل تاتنهام چوب جادو ندارد!

به گزارش وبلاگ اطلس وب، سرمربی سابق تاتنهام معتقد است که ورود آقای خاص به کادر فنی این تیم همه مسائل آن را رفع نخواهد کرد.

ردنپ: مورینیو برای حل مسائل تاتنهام چوب جادو ندارد!

به گزارش خبرنگاران، پیوستن ژوزه مورینیو به تاتنهام در عین حال که بسیاری از طرفداران این تیم را به آینده امیدوار نموده، به نظر برخی ها هم حلال مسائل این تیم نخواهد بود و هری ردنپ، سرمربی سابق سفیدپوشان تاتنهام هم یکی از آنهاست.

مورینیو از زمانی که جانشین مائوریسیو پوچتینو شده، نتوانسته به عملکرد و نتایج این تیم ثبات بدهد و اکنون در رده ششم جدول لیگ برتر است. این تیم در سه بازی اخیرش پیروز به کسب پیروزی نشده که آخرین آنها شکست یک بر صفر مقابل ساوتهمپتون در ابتدای سال 2020 بود.

ردنپ درباره شرایط فعلی تاتنهام به شبکه اسکای اسپورتس گفت: تاتنهام دارد از یک برهه مضحک عبور می نماید که وقتی با دقت به آن نگاه می کنید، می بینید که اتفاقاً بسیار هم طولانی است. در 25 بازی آخر تاتنهام با راهنمایی پوچتینو به هر دلیلی که بود، ما شاهد آن بودیم که این تیم از یک فرایند خیلی خوب ناگهان دچار افتی شدید شد. شرایط فعلی تیم هم اما تغییری ننموده و تاتنهام هنوز هم واقعاً پرفراز و نشیب است.

ردنپ اضافه کرد: ژوزه مورینیو روی کار آمده و همه ما هم می دانیم که آمار و سوابق او فوق العاده است اما هیچکسی چوب جادویی ندارد که بخواهد با آن همه چیز را درست کند و فعلاً هم به نظر نمی رسد که اوضاع تاتنهام چندان روبه راه باشد. نتیجه بدی که در بازی مقابل ساوتهمپتون رقم خورد و یکی دو نمایش ضعیف دیگر از جمله بازی مقابل نوریچ که در آن تاتنهام با خوش شانسی نتیجه گرفت، این فراز و نشیب را تأیید می نماید.

بازی بعدی تاتنهام شنبه در خانه مقابل لیورپول است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ردنپ: مورینیو برای حل مسائل تاتنهام چوب جادو ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردنپ: مورینیو برای حل مسائل تاتنهام چوب جادو ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید