اجرای عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5، 5 متری سه راه شیخان در سنندج

به گزارش وبلاگ اطلس وب، مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5/5 متری سه راه شیخان با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در حال انجام است.

اجرای عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5، 5 متری سه راه شیخان در سنندج

به گزارش ، علیرضا کاظمی مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از انجام عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5/5 متری سه راه شیخان با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و بهسازی معابر اطلاع داد.

کاظمی گفت: انجام اصلاحات هندسی در سطح منطقه علاوه بر ایمن سازی نقاط حادثه خیز موجب کاهش و روانسازی ترافیک خواهد شد.

او بیان نمود: با توجه به مصوبه شورای ترافیک و طرح تفصیلی مدرسه ای در سه راه شیخان در حال احداث بود که عقب نشینی دیوار این مدرسه باعث آزادسازی پیاده رو شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از اجرای عملیات 5/5 متر عملیات تعریض و عملیات اصلاح هندسی در سه راه شیخان اطلاع داد و عنوان نمود: با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، کاهش و روان سازی ترافیک و بهسازی معابر این طرح در حال انجام است.

او گفت: به همین دلیل 500 متر پیاده رو سازی، 50 متر کانیوا و 100 متر آسفالت برای تکمیل اصلاح هندسی و تعریض جهت سه راه شیخان در حال انجام است.

کاظمی از دیگر اقدامات عمرانی در سطح منطقه به اجرای 3500 متر بهسازی و آسفالت محلات اسلام آباد اشاره نمودو گفت: با 580 تن آسفالت بعضی از محلات اسلام آباد بهسازی شد.

منبع : فارس

ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اجرای عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5، 5 متری سه راه شیخان در سنندج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای عملیات اصلاح هندسی و تعریض 5، 5 متری سه راه شیخان در سنندج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید