آمریکا تحریم های تازه ای علیه کوبا اعمال می نماید

به گزارش وبلاگ اطلس وب، وزارت بازرگانی آمریکا در بیانیه ای خاطرنشان کرد واشنگتن محدودیت های بیشتری در زمینه دسترسی کوبا به هواپیماهای تجاری و سایر کالاهای آمریکایی اعمال خواهد نمود.

آمریکا تحریم های تازه ای علیه کوبا اعمال می نماید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اطلس وب، دولت آمریکا روز آدینه از قصد خود برای اعمال تحریم های جدید علیه کوبا به بهانه نقض حقوق بشر و حمایت از دولت ونزوئلا اطلاع داد.

وزارت بازرگانی آمریکا در بیانیه ای روز آدینه گفت واشنگتن محدودیت های بیشتری در زمینه دسترسی کوبا به هواپیماهای تجاری و سایر کالاهای آمریکایی اعمال خواهد نمود.

طبق گزارش هیل، وزارت بازرگانی آمریکا تمامی مجوزهای فعلی موجود برای اجاره هواپیما به شرکت های هواپیمایی تحت مالکیت دولت کوبا را لغو خواهد نمود.

ویلبر راس، وزیر بازرگانی آمریکا گفت: این اقدام از سوی وزارت بازرگانی آمریکا پیغام روشنی به دولت کوبا می فرستد مبنی بر اینکه باید به رفتارهای مخرب خود در داخل و خارج از کشور خاتمه دهند.

برونو رودریگز، وزیر خارجه کوبا در توئیتر، در واکنش به این تصمیم آمریکا نوشت: محدودیت های جدید اعلام شده از سوی وزارت بازرگانی آمریکا اقدامات جدیدی برای محاصره مالی [کوبا] هستند که نشان دهنده ورشکستگی اخلاقی سیاستی منزوی در جهان است که یک دولت فاسد آن را اجرا می نماید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آمریکا تحریم های تازه ای علیه کوبا اعمال می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا تحریم های تازه ای علیه کوبا اعمال می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید